Kategorie

Zarządzanie barwą

Znajdą Państwo tu sprzęt i urządzenia niezbędne w procesie zarządzania barwą, takie jak: kalibratory, spektofotometry, densytometry, wzorniki Pantone, oprogramowanie graficzne i do kalibracji.
color managment
Pantone, X-Rite, DataColor, Adobe, Nik Software, onOne Software, EFI, DCS, GreatMacbeth, Kodak, Just Normlich, Wacom

ZAPRASZAMY NA STRONĘ WWW.PRINTECH.COM.PL

Esselte

Esselte
Na wielu rynkach europejskich, nazwa Esselte stała się synonimem wysokiej jakości i nowoczesnego wzornictwa. Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom swoich klientów i pamiętając o ich różnorodnych potrzebach organizacyjnych, Esselte produkuje różnego rodzaju produkty biurowe, których cechami wspólnymi są: innowacyjność, wyróżniające się wzornictwo i funkcjonalność.


Produkty Esselte to nie tylko świetny sposób na zorganizowanie biura, ale również jego uatrakcyjnienie: dodanie mu barw i stylu. Wyjątkowe wzornictwo pomoże w stworzeniu nowoczesnego i wyjątkowego biura, co szczególnie ważne jest w czasach, gdy coraz więcej osób zabiera swoją pracę w podróż lub do domu.

Produkty Esselte okażą się niezastąpione zarówno w archiwizowaniu czy zarządzaniu dokumentami, jak i organizowaniu przestrzeni biurowej.

W kategorii Archiwizacja, do najważniejszych produktów Esselte należą: segregatory z mechanizmem dźwigniowym, koszulki, ofertówki, segregatory ofertowe, segregatory ringowe, przekładki i indeksy, itd. W kategorii Organizacja biura, najważniejsze produkty to: półki, pojemniki na dokumenty, kosze, pojemniki z szufladami, zszywacze, itd...

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna