Kategorie

Zarządzanie barwą

Znajdą Państwo tu sprzęt i urządzenia niezbędne w procesie zarządzania barwą, takie jak: kalibratory, spektofotometry, densytometry, wzorniki Pantone, oprogramowanie graficzne i do kalibracji.
color managment
Pantone, X-Rite, DataColor, Adobe, Nik Software, onOne Software, EFI, DCS, GreatMacbeth, Kodak, Just Normlich, Wacom

ZAPRASZAMY NA STRONĘ WWW.PRINTECH.COM.PL

Leitz

Leitz
Leitz - obecnie lider na europejskim rynku produktów biurowych – już od ponad 130 lat produkuje wysokiej jakości artykuły do archiwizowania i zarządzania dokumentami oraz organizacji przestrzeni biurowej. W tym czasie marce udało się zdystansować konkurentów w Niemczech i stać się wyznacznikiem standardów w archiwizacji dokumentów przy użyciu segregatorów z mechanizmem dźwigniowym w całej Europie.


Nacisk jaki kładzie się w Leitz na badania i rozwój gwarantuje stałe udoskonalanie i unowocześnianie produktów, tak aby ciągle pozostały najlepszymi na rynku.

Produkty marki Leitz okażą się niezastąpione zarówno w archiwizowaniu czy zarządzaniu dokumentami, jak i organizowaniu przestrzeni biurowej.

W kategorii Archiwizacja, do głównych produktów Leitz należą: segregatory z mechanizmem dźwigniowym 180, artykuły biurowe z tworzywa sztucznego, kartoteki, teczki zawieszane, przekładki, foldery poszerzane, itd. W kategorii Organizacja Biura, najważniejsze produkty to: dziurkacze, zszywacze, półki, pojemniki, półki na dokumenty, pojemniki z szufladami oraz nowe mobilne biurko.

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna